Security systems

Tel. reštaurácia: 02 / 4598 0769
Tel. rozvoz: 0903 21 33 44
900 42 Dunajská Lužná                                                                       m.facebook.com/sanmarcodunajskaluzna/ https://www.instagram.com/pizzeria_sanmarco_dl/

Predstavujeme sa

Pizzeria San Marco sa narodila ako živý showroom pre reštauračnú technológiu v roku 1997. Už v tej dobe sme chceli gastronómom priamo v prevádzke ukázať špičkovú taliansku technológiu na prevádzkovanie takéhoto druhu zariadenia.

Začínali sme s kapacitou 35 miest, neskôr nazvanou ako nefajčiarska časť. Po letesme zistili, že naši hostia ocenili kvalitu našej reštaurácie a pôvodná kapacita sa zvýšila na 70 návštevníkov. Boli sme ako jediná reštaurácia v tej dobe s oddelenou časťou pre fajčiarov a nefajčiarov s prihliadnutím na našich najmenších návštevníkov, pre ktorých sme vytvorili aj kútik, v ktorom sa zbavia rodičov. Takto si vychovávame našu mladú generáciu vďačných a verných papáčov.

Keďže sme reštaurácia rodinného typu, naši malí chrobáci môžu u nás zažiť formou zážitkového dňa oslavu vlastných narodenín a to tak, že si vlastnoručne upečú možno ich prvú pizzu v živote. Ak ani toto nestihnú v priebehu roka, majú šancu na MDD (na vysvetlenie pre mladú generáciu, MDD = Medzinárodný deň detí). Je to vždy 1. júnová nedeľa.

Postupom času sme naše služby rozširovali a dnes ponúkame okrem iných gastronomických a kultúrnych služieb najmä:

  • Každodenné stravovanie
  • Obchodné jednania
  • Romantické posedenie
  • Rodinné posedenia s deťmi
  • Posedenie pri víne (Riadene degustácie vína na rezerváciu)
  • Svadby, krstiny, kary a iné spoločenské podujatia